Autorka

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu!


Cieszę się, że tu zajrzałaś/eś i chciałaś/eś mnie bliżej poznać! Na imię mam Ania, mam 27 lat i mieszkam na Warmii. Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku z moim partnerem, któremu na imię Piotr. Jestem księgową, a praca zawodowa zajmuje najwięcej mojego czasu. Jednak zawsze znajdę chwilę na coś przyjemnego, na podzielenie się z Wami częścią mojego życia.
Pisaniem w sieci zajmuję się od kwietnia 2014 roku. Celem była i chęć dzielenia się z Wami moimi przemyśleniami oraz opinią na temat różnych produktów, m.in. kosmetyków. W tym momencie pragnę, abyście poznali mnie bliżej, dlatego z czasem zacznę odkrywać coraz więcej mojego codziennego, zwyczajnego życia. Gdzie nie wszystko uda się skorygować, wykadrować, ulepszyć, upiększyć. 
Obecnie jestem w fazie organizacji siebie, swojego życia, a także zagłębiania się w istotę minimalizmu. Dla siebie zawsze byłam, jestem i będę indywidualistką, podążam za swoimi potrzebami i dążę do wyznaczonych celów. Mam wiele ukrytych pasji, na które często w tej 24 godzinnej dobie brakuje kilku chwil, jest to origami modułowe, kasudama i kanzashi. 
Mam nadzieję, że mój blog przypadnie Ci do gustu, będziesz tutaj czuł/a się jak u siebie i zostaniesz ze mną na długo. Każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszego działania i za każdy pozostawiony ślad odwdzięczam się.

Pozdrawiam