10 marca 2016

#Recenzje | Zmywacz do paznokci od BeBeautyKażda kobieta malująca paznokcie szuka idealnego zmywacza do paznokci, który spełni jest wymagania, ja swój znalazłam w Biedronce. 

BeBeauty Nail Expertiv Zmywacz do paznokci z lanoliną i gliceryną. Bezacetonowy zmywacz do paznokci naturalnych i sztucznych. Łatwo i skutecznie usuwa lakier nie rozmazując go. Nie wysusza i nie odbarwia płytki paznokciowej. Natłuszcza i chroni skórę wokół paznokcia przed wysuszeniem. Pozostawia płytkę paznokciową lekko odtłuszczoną, przygotowując ją pod zabieg manicure. Innowacyjna i poręczna pompka umożliwia precyzyjne odmierzenie dozy zmywacza. 

Lanolina - naturalny olej o silnym działaniu nawilżającym i zmiękczającym.Pobudza regenerację naskórka, dzięki czemu zapobiega uszkodzeniom skóry wokół paznokcia. 
Gliceryna - składnik pochodzenia roślinnego o długotrwałym działaniu nawilżającym. Skutecznie przenika do głębszych warstw naskórka i płytki paznokciowej zapobiegając utracie wody.

Sposób użycia: Nasączony zmywaczem wacik przyłożyć na kilka sekund  do paznokcia w celu rozpuszczenia lakieru, co pozwoli na jego szybkie i łatwe usunięcie. Następnie umyć ręce.

Zmywacz do paznokci bez acetonu, nawilża i zmiękcza skórę wokół paznokci. 
150 ml za 5,99 zł. 
Dostępny w Biedronce.

Plastikowa buteleczka z dozownikiem, dzięki czemu nie nalejemy zbyt dużo produktu na wacik. Stosunkowo tani i według mnie wydajny. 

Ładny, dość intensywny zapach, który dla niektórych może być drażniący. Szybko zmywa nawet ciemne lakiery oraz dobrze radzi sobie z brokatowymi. Namaczam wacik, przykładam do paznokcia i trzymam chwilę, następnie przesuwam w dół, dzięki czemu nic się nie rozmazuje. Delikatnie natłuszcza skórki wokół paznokci. Produkt godny polecenia. 

Opakowanie po produkcie można wykorzystać ponownie, choćby do tego, aby przelać zmywacz z obecnie dostępnych nieprzezroczystych opakowań. 


Znacie ten produkt?
Jaki jest Wasz ulubiony zmywacz do paznokci?

Pozdrawiam